Seçkin Özdemir Kimdir?

SEÇKİN ÖZDEMİR 

Oyuncu & Sunucu

25 Ağustos 1981 yılında İstanbul’da doğan Seçkin Özdemir, İlkokul dan Liseye kadar İstanbul da ikamet etmiştir. Yüksek öğrenimini ise Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun olarak bitirmiştir.

Üniversite yıllarında yerel radyo yayıncılığı programlarına merak salan Seçkin, Kocaeli’nin bölgesek müzik radyolarından olan “Red Fm” de radyo programcılığına başladı. Birkaç yıl sonra faaliyete geçirdiği “Brainstorm” isimli radyo-show programı Kocaeli de ilgileri üzerine çekmiştir. Bu programa ara verdikten sonra ise İstanbul “My Radio” da faaliyet göstermiştir. “Number 1” a transfer olarak gidince artık televizyon programlarına da adım atmaya başlamıştır. Fosters sponsorluğunda “Faraş” isili programın ardından Türkiye’nin en büyük gençlik kulubü olan “Gnctrkcll” de Seçkinle çalışmaya başlamıştır. 2 yıl Number 1 Tv ve Number 1 Fm de yönetmeniyle birlikte Gnctrkcll sponsorluğu eşliğinde “Play” isimli gençlik müzik eğlence programı hazırlayıp sunmuştur. Antalya, İstanbul ve Bodrum’un bir çok önemli kulüplerinde dj olarak görev almıştır.

Asıl mesleği ve hobisi djlik olan sanatçı, Akbank, Ülker, Binboa, Vodka, Coca Cola ve Gnctrkcll reklam filmlerinde de başarılı performanslar sergilemiştir.

Oyunculuk konusunda da kendini geliştirmek için çaba gösteren Seçkin, tiyatro eğitimlerini “Müjdat Gezen Sanat Merkezi”nde almıştır. 2008 yılında ilk dizi deneyimiyle sanat camiasına adım atan Seçkin, 2012 yılında yayınlanan Al Yazmalım dizisiyle de ün kazanmıştır.

181 boylarında, 73 kilo civarında olan yakışıklılığıyla genç kızların ilgisini üzerine çeken oyuncu düzenli bir şekilde spor yapıyor ve kendine fazlasında özen gösteriyor.

Filmleri ve Dizileri

2008 yılında “Yaban Gülü” dizisinde,

2011 yılında “Muhteşem Yüzyıl”,”Al Yazmalım” dizilerinde,

2013 yılında “Bir Aşk Hikayesi” dizisinde,

2014 yılında “Günahkar” dizisinde,

2015 yılında “Racon”, “Kiralık Aşk” ve “Acı Aşk” dizilerinde,

2017 yılında “Bir Nefes Yeter” filminde rol almıştır.

 

Oynadığı Diziler ve Filmlerde Hangi Karakterlerde Rol Almıştır?

Acı Aşk(Bulut),

Yaban Gülü(Burak),

Al Yazmalım(İlyas),

Muhteşem Yüzyıl(Leo),

Bir Aşk Hikayesi(Korkut Ali),

Günahkar(Ali Yusuf),

Racon(Adnan),

Kiralık Aşk(Pamir),

Ateş Böceği(Barış),

Bir Nefes Yeter(Yaman)

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.