Pınar Deniz Kimdir?

PINAR DENİZ 

Oyuncu

10 Kasım 1994 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. Aslen İzmir’li olsa da İstanbul’da büyümüştür. Eğitiminin son demlerini İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünü hala okumaya devam etmektedir.

Genç oyuncu başarısı ve güzelliği ile dikkatleri kendi üzerinde toplamaktadır. Çocukluğundan beri oyuncu olma hayalleri kuran Pınar Deniz, oyunculuk eğitimine de önem vermiştir. Oyunculuk eğitimi esnasında diş telinin cefasını rol icabı çekse de, oyuncu olmanın zorlu yollarında böyle şeyler yaşanabilir diyerek geçiştirmiştir.

168 boylarında 55 kilo civarında olan güzel oyuncu yeşil gözlere ve Kahverengi saçlara sahip. Çok merhametli olan Pınar, aynı zamanda Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı da üyesidir.

Pınar Deniz’i Barbara Palvin’e benzetselerde kendisi bu benzetilmeden oldukça memnun durumda. Çok farklı karakterler canlandırmayı, herkesin acısını, sevincini, heyecanını, tuhaflıklarını yaşamak, hissetmek ve dokunduğum her karakterin bende iz bırakmasını istiyorum. Benim canlandırdığım karakterler sayesinde, yaralarımı iyileştirebileyim. Bir şeyleri değiştirmeye gücüm olsun şeklinde sözler sarf etmiştir.

Filmleri ve Dizileri

2014 yılında “Sil Baştan” dizisi,

2015 yılında “Beyaz Yalan” ve “Günebakan” dizisi,

2016 yılında “ Vatanım Sensin” dizisi,

2017 yılında “ Kardeşim Benim” filminde,

2018 yılında “Bir Deli Rüzgar” dizisinde rol almıştır.

Birlikte Rol Aldığı Sanatçılar

Kutsi, Deniz Baysal, Ebru Aykaç, Ege Aydan, Ebru Aytemur, Berkan Bulut, Elif İskender, Özge İnce ile (Beyaz Yalan dizisinde),

İsmail Ege Şaşmaz, Sümeyra Koç, Tarık Pabuççuoğlu, Asuman Dabak, Bülent Çolak, Ceren Soylu, Ulvi Alacakaptan, Ayçe Abana,Hakkı Ergök, Çağlar Sayın ile (Günebakan dizisinde),

Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Boran Kuzum, Miray Daner, Kubilay Aka ile (Vatanım Sensin dizisinde),

Berk Cankat, Almila Ada, Kanbolat Görkem Arslan, Erdem Kaynarca(Bir Deli Rüzgar dizisinde),

Burak Özçivit, Murat Boz, Gözde Mutluer, Aslı Enver, Ferdi Sancar, Nazan Kesal, Burak Satıbol ile (Kardeşim Benim filminde) birlikte rol almıştır.

Oynadığı Diziler ve Filmlerde Hangi Karakterlerde Rol Almıştır?

Vatanım Sensin(Yıldız),

Günebakan(Sinem),

Beyaz Yalan(Azra),

Sil Baştan(Evrim),

Bir Deli Rüzgar(Gökçe Yücel)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.