Halit Ergenç ve Bergüzar Korel Aşkı

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel aşkı günümüzde bile gündemimizden düşmemekte.

O Benim Değerlim

Halit Ergenç’in sosyal medyada ki isyanı büyük yankı uyandırmış durumda. Halit Ergenç’in eski eşi Gizem Soysal ile ayrılmasına neden 8 yıl önce Bergüzar Korel gösterilmişse de olayın üzeri kapatılmaya çalışmıştır. Fakat günümüzde bile aradan yıllar geçmesine rağmen değişen bir şey olmadığı gözlerden kaçmıyor. Durum böyle olunca da Ergenç açıklama yapma gereksinimi duymuştur. Evlilikleriyle ilgili yapılan çirkin ve asılsız yorumlara ve haberlere yanıt vermiştir.

“Yıllar önce, ilişkimizin başladığı sıralarda herkes imrenircesine üstümüze saldırırken neler yaşadığımızı bir röportajımda anlatmıştım. Adam olan bir defa söylemeyle anlar sözü ama bugün bu kadar yıl sonra hala bir takım yerlerde bir takım çirkin yakıştırmalar yapılıyorsa hele ki Bergüzar hakkında, demek ki ben güzelce anlatamadım halimizi diye düşünüyorum.’’

diyerek bu zamana kadar sarf ettiği sözlerin, röportajların halk ve magazinciler tarafından anlaşılmamış olmasına isyan etmiştir.

halit ergenç ve bergüzar korel aşkı

Paylaşımlarında bir takım gereksiz yorum yapanlara da gönderme yapan Ergenç,

‘’Tekrardan söylüyorum, ve son defa dile getireceğim. Benim ilk evliliğimi bitirmemin Bergüzar’la hiç bir ilgisi alakası bulunmamaktadır. Resmen ve anlaşma yoluyla bitmiş bir evlilikten bir süre sonra böylesi zorluklar olacağını bile bile aşk ile başlamış bir ilişkidir bizimkisi. Kalkıp –mış, -miş ve ‘’duyduk ki’’ gibi ifadeler ile yazılmış dedikodulara itibar etmek olacak iş değildir. Kaldı ki o günlerde bu dedikoduları konuştuğunuz kişilerin şu an aileleri ve çocukları var. Biraz saygı lütfen.

Bergüzar benim yıllardır karım, oğlumuzun da muhteşem annesi, her zaman en değerlim ve en sevdiğimdir. Bu tarz yakıştırmaları reddediyorum, son derece haksız buluyor ve şiddetle kınıyorum. Saygılarımla”

diyerek anlaşmayla bitmiş olan ilişkisini Bergüzar Korel’e bulduranlara gönderme yapmıştır. Onu suçlamalara tahammül edemeyen Ergenç, Bergüzar’a olan sevgisini de dile getirmekten kaçınmamıştır. Sevdiği kadına sevgisini, aşkını bu şekilde dile getirip onu savunduktan sonra hem kadınların kalbini feth etmeyi başarmıştır hem de sosyal medya yorumlarında da Ergenç’e övgüler yağmıştır.

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel aşkı günden güne artmakta ve kimseye bu aşk konusunda konuşma fırsatı vermemektedirler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.